Facebook ostrzega firmy: „Jesteśmy zmuszeni przestrzegać wymagań dotyczących Anti-Tracking w iOS 14”

przez Eryk
0 komentarzy

Apple wkrótce wprowadzi nowe funkcje ochrony przed śledzeniem w iOS 14. W ciągu ostatnich kilku tygodni i miesięcy Facebook kilkakrotnie narzekał na nadchodzącą funkcję prywatności. Niedawno zakończyło się to kilkoma ogłoszeniami prasowymi. Teraz sieć społecznościowa znowu dudni przeciwko Apple.

Facebook ostrzega firmy

FB nadal wydaje się mieć panikę w oczach i teraz ponownie zwraca się do firm za pośrednictwem poczty elektronicznej. W ten sposób FB informuje swoich partnerów, że sieć społecznościowa nie ma innego wyjścia, jak tylko przestrzegać funkcji przejrzystości śledzenia aplikacji iOS 14. W przeciwnym razie Apple może całkowicie usunąć FB z App Store. Jednocześnie FB podkreśla, że ​​nie zgadza się na zmiany w App Store.

Według Facebooka funkcja przejrzystości śledzenia aplikacji, która wymaga od aplikacji uzyskania zgody użytkownika przed śledzeniem ich w innych witrynach i aplikacjach, będzie miała „potężny wpływ na kierowanie, optymalizację i pomiar skuteczności kampanii”.

Facebook uważa również, że „spersonalizowane reklamy i prywatność użytkowników mogą współistnieć”. Dokładnie tak twierdzi Apple. Jednak obie firmy mają różne poglądy na temat tego, jak interpretują ochronę danych użytkowników.

via iMore

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej