Facebook przywróci rozmowy audio i wideo do swojej głównej aplikacji

przez Eryk

Facebook ogłosił w poniedziałek, że przyniesie audio i wideo rozmowy z powrotem do swojej głównej aplikacji po podziale funkcji komunikacyjnych sieci społecznej w dwóch oddzielnych aplikacjach. Zmiana jest uważana za „tylko test” i może być już widoczne przez niewielką grupę użytkowników.

Facebook
Photo by Brett Jordan on Pexels.com

Facebook przywróci rozmowy audio i wideo do swojej głównej aplikacji

Jak donosi Bloomberg, firma Marka Zuckerberga postanowiła się znów dodać funkcje komunikacyjne do aplikacji Facebooka.
Kilka lat temu użytkownicy mogli wysyłać wiadomości do innych użytkowników Facebooka poprzez główną aplikację. W 2014 roku firma ogłosiła jednak, że platforma Messenger stanie się samodzielną aplikacją. W tym czasie, Facebook twierdził, że Messenger musiał mieć własną aplikację, aby uzyskać jeszcze więcej funkcji, i rzeczywiście, aplikacja Messenger znacznie wzrosła od tego czasu.

Chociaż audio i wideo połączenia wracają do aplikacji Facebook, czat tekstowy powinien pozostać dostępny na razie wyłącznie w aplikacji Messenger. Wcześniej w tym miesiącu, Facebook miał już ogłosił szyfrowanie end-to-end do połączeń audio i wideo w Messenger. Aplikacja została również niedawno zaktualizowana o wsparcie dla QR Code i linki płatności.

Według dyrektora ds. produktu dla Messenger Connor Hayes, nowe funkcje komunikacyjne w aplikacji Facebook są teraz rozwijane do wybranych kilku użytkowników w USA. Nie ma słowa na temat ekspansji do większej liczby użytkowników lub regionów.

via 9to5mac

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej