Facebook zaczyna publicznie testować obsługę trybu ciemnego na iOS

przez Eryk
0 komentarzy

Facebook rozpoczyna teraz szersze wdrażanie obsługi trybu ciemnego na iOS. Dzieje się tak 5 miesięcy po tym, jak Facebook potwierdził swoje plany wprowadzenia obsługi trybu ciemnego na iOS, a ponad rok po tym, jak tryb ciemny pojawił się na iPhonie z iOS 13.

Oto jak sprawdzić, czy tryb ciemny jest dostępny na Facebooku i jak go włączyć:

Upewnij się, że masz najnowszą wersję aplikacji Facebook
Otwórz aplikację Facebook i dotknij trzech linii w prawym dolnym rogu paska nawigacji
Kliknij „Ustawienia i prywatność”
Zobacz czy masz nowa opcje „Tryb ciemny”
Jesli tak mozesz wybrac między Wł., Wył. lub System.

W opcji „System” Facebook dostosuje swój wygląd na podstawie ustawień Twojego urządzenia iOS. Jest to najlepsza opcja, jeśli chcesz, aby aplikacja Facebook była zgodna z harmonogramem trybu ciemnego, którego używasz na swoim iPhonie.

Ponownie, Facebook nie udostępnił jeszcze obsługi trybu ciemnego na iOS dla wszystkich, ale publicznie testuje tę funkcję na szerszym odsetku użytkowników Facebooka. Miejmy nadzieję, że pełne wdrożenie rozpocznie się raczej wcześniej niż później.

Czy masz obsługę trybu ciemnego w aplikacji Facebook na swoim iPhonie? Daj nam znać w komentarzach!

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej