Film pokazuje wnętrzne AirTag

przez Eryk
0 komentarzy

AirTag można już zamawiać w sklepie Apple Online jak i Amazon. Dziś, w piątek, małe inteligentne urządzenia do wyszukiwania kluczy świętują swoją oficjalną premierę sprzedażową. Pierwsi nabywcy otrzymają swoje AirTagi i w tym samym czasie pierwsze egzemplarze wylądują na półkach sklepowych.

photo by YouTube/Haruki

Dziś AirTag trafiają w ręce klientów. I jak zwykle, są one natychmiast odkręcone i starannie rozbierane przez YouTuberow. Tak jest również w przypadku AirTag. Pojawiają się one na premierę sprzedaży w pierwszym filmiku z rozbiórki. Japoński kanał YouTube Haruki miał już kilka godzin dłużej do czynienia z Apple AirTag. Efektem jest trwający około 14 minut film, który pozwala zajrzeć do wnętrza obudowy.

YouTube video

AirTagi są łatwe do otwarcia, więc użytkownicy mogą w razie potrzeby wymienić baterię CR2032. Jednak filmik daje nam jeszcze jedno spojrzenie na Bluetooth i układ U1, a także inne komponenty. Jednym z ciekawych aspektów projektowych jest to, jak Apple używa cewki jako głośnik.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej