Film pokazuje wnętrzne AirTag

przez Eryk
0 komentarzy

AirTag można już zamawiać w sklepie Apple Online jak i Amazon. Dziś, w piątek, małe inteligentne urządzenia do wyszukiwania kluczy świętują swoją oficjalną premierę sprzedażową. Pierwsi nabywcy otrzymają swoje AirTagi i w tym samym czasie pierwsze egzemplarze wylądują na półkach sklepowych.

photo by YouTube/Haruki

Dziś AirTag trafiają w ręce klientów. I jak zwykle, są one natychmiast odkręcone i starannie rozbierane przez YouTuberow. Tak jest również w przypadku AirTag. Pojawiają się one na premierę sprzedaży w pierwszym filmiku z rozbiórki. Japoński kanał YouTube Haruki miał już kilka godzin dłużej do czynienia z Apple AirTag. Efektem jest trwający około 14 minut film, który pozwala zajrzeć do wnętrza obudowy.

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

AirTagi są łatwe do otwarcia, więc użytkownicy mogą w razie potrzeby wymienić baterię CR2032. Jednak filmik daje nam jeszcze jedno spojrzenie na Bluetooth i układ U1, a także inne komponenty. Jednym z ciekawych aspektów projektowych jest to, jak Apple używa cewki jako głośnik.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.