Demontaż potwierdza, że iPhone 12 i iPhone 12 Pro używają tej samej baterii 2815 mAh

przez Eryk

Zarówno iPhone 12, jak i iPhone 12 Pro mają wewnątrz niemal identyczne tablice logiczne w kształcie litery L, a iPhone 12 Pro wyposażone jest w dodatkowe złącze LiDAR do skanera LiDAR.

Film z Io Technology jest w języku chińskim

iPhone 12 i iPhone 12 Promają wewnątrz tę samą baterię o pojemności 2815 mAh, co wyjaśnia, dlaczego zapewniają identyczną żywotność baterii. Było trochę zamieszania co do pojemności baterii, ponieważ specyfikacje, które wyciekły w lipcu, sugerowały, że oba modele miały baterię 2775 mAh, ale specyfikacje brazylijskie wspominały o baterii 2815 mAh dla ‌iPhone 12‌, więc istniała możliwość, że model Pro miał baterię 2775 mAh spodziewaliśmy się, ale tak nie jest.

Znamy teraz oficjalne pojemności baterii każdego nowego iPhone’a :

iPhone 12 mini – 2,227 mAh
iPhone 12 – 2815 mAh
iPhone 12 Pro – 2815 mAh
iPhone 12 Pro Max – 3687 mAh

Wszystkie te baterie są mniejsze niż baterie, które były używane w linii iPhone’a 11, przy czym Apple prawdopodobnie musiałby zmniejszyć rozmiar baterii, aby zrobić miejsce na komponenty 5G i nową technologię aparatu w modelach Pro.

Zestawienie obok siebie iPhone’ów 12‌ i 12 Pro pozwala dobrze przyjrzeć się podobieństwom i różnicom między tymi dwoma modelami. Oba mają mniejsze silniki Taptic i wiele innych identycznych elementów wewnętrznych. Chociaż nie pokazano tego na tym filmie, seria Apple ‌iPhone 12‌ korzysta z modemu Qualcomm X55.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej