Final Fantasy VIII Remastered już dostępne na iPhone’a i iPada

przez Eryk

Square Enix udostępniło zremasterowaną wersję klasycznej gry fabularnej Final Fantasy VIII na iPhone’a i iPada.

Final Fantasy VIII Remastered już dostępne na iPhone’a i iPada

Final Fantasy VIII pierwotnie pojawił się na PlayStation jeszcze w 1999 roku, a podczas gdy jego poprzednik jest uważany za prawdziwego klasyka w historii gier wideo, ósma odsłona franczyzy nadal sprzedała się w ponad 9,6 mln sztuk na całym świecie.
Ten port dla iOS i Androida jest zremasterowaną wersją, która pojawiła się na konsolach, w tym Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One i Steam w 2019 roku.

Final Fantasy VIII Remastered

Jako remaster, zawiera zaktualizowaną oprawę wizualną i modele postaci, a także nowe funkcje w grze, w tym Battle Assist, który maksymalizuje punkty trafień, opcję wyłączania spotkań z wrogami z wyjątkiem dużych bitew zdarzeń, a także funkcję zwiększania prędkości, która pozwala grać przez grę z trzykrotną prędkością domyślną.

Final Fantasy VIII Remastered jest dostępna na iPhone’a i iPada jako jednorazowy zakup i przez ograniczony czas kosztuje 79,99 zł. Po 4 kwietnia cena wzrośnie do 20,99 dolarów. Należy pamiętać, że aplikacja wymaga około 2,6 GB do pobrania, więc upewnij się, że pobierasz przez Wi-Fi i masz dużo wolnego miejsca na swoim urządzeniu, które wymaga iOS 13 lub nowszy.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej