„For All Mankind” Sezon 2 już dostępny w Apple TV +, nowe odcinki „Dickinson”, „Servant” i „Losing Alice”

przez Eryk

Tuż przed weekendem w Apple TV + pojawiają się nowe treści. Fani serialu „For All Mankind” z pewnością nie mogą się doczekać dzisiejszego piątku. Wlasnie rozpoczal sie drugi Sezon. Ponadto dostępne są nowe odcinki filmów „Dickinson – drugi sezon”, „Sługa – drugi sezon” i „Losing Alice”.

Sezon 2 „For All Mankind” już dostępny w Apple TV +

Dzisiaj, wyłącznie na Apple TV +, rozpoczął się 2. sezon „For All Mankind”. Drugi sezon dramatu kosmicznego rozpoczyna się dekadę później, w 1983 roku. Jest to apogeum zimnej wojny, a napięcia między Stanami Zjednoczonymi a ZSRR są u szczytu. Ronald Reagan jest prezydentem, a większe ambicje nauki i eksploracji kosmosu grożą zmarnowaniem, gdy Stany Zjednoczone i Sowieci walczą o kontrolowanie bogatych w zasoby miejsc na Księżycu.

W tym miejscu chcielibyśmy również zwrócić uwagę na oficjalny podcast dotyczący oryginalnej serii Apple „For All Mankind”. W podcastu aktorka Krys Marshall, jako gospodarz, prowadzi ciekawe wywiady z astronautami, kosmonautami i innymi aktorami z serialu. Pierwszy z początkowo 10 odcinków podcastu pojawi się również dzisiaj, a następnie co drugi piątek pojawi się nowy 30-minutowy „odcinek towarzyszący” podcastu. Po odcinkach serii 203, 207 i 210 jest odcinek podcastu okrągłego stołu w niedziele. Towarzysząca aplikacja rzeczywistości rozszerzonej nie jest obecnie dostępna w niemieckim sklepie z aplikacjami.

Jako małą przystawkę zamieściliśmy dla Was krótki klip z odcinka 201.

Nowe odcinki filmów „Dickinson – drugi sezon”, „Sługa – drugi sezon” i „Przegrana” Alice ”są już gotowe

Ponadto dostępne są nowe odcinki dla innych seriali. Odcinek 206 na Servant nosi tytuł „Tragedia”. Nieoczekiwany gość popycha wszystkich do granic możliwości. Sean kwestionuje swoją przeszłość, a Dorothy próbuje negocjować delikatną wymianę zdań.

„Losing Alice” kontynuuje odcinek 7 „The Scene”. Alice stara się zachować swój profesjonalizm, kręcąc intensywną scenę miłosną między Davidem i Sophie. Odcinek 209 Dickinsona nosi tytuł „Lubię pojawienie się agonii”. Aby stłumić ból, Austin wydaje herbatę dla starych przyjaciół, ale wydarzenia polityczne zajmują tylną pozycję.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej