„For All Mankind” Sezon 2 już dostępny w Apple TV +, nowe odcinki „Dickinson”, „Servant” i „Losing Alice”

Tuż przed weekendem w Apple TV + pojawiają się nowe treści. Fani serialu „For All Mankind” z pewnością nie mogą się doczekać dzisiejszego piątku. Wlasnie rozpoczal sie drugi Sezon. Ponadto dostępne są nowe odcinki filmów „Dickinson – drugi sezon”, „Sługa – drugi sezon” i „Losing Alice”.

Sezon 2 „For All Mankind” już dostępny w Apple TV +

Dzisiaj, wyłącznie na Apple TV +, rozpoczął się 2. sezon „For All Mankind”. Drugi sezon dramatu kosmicznego rozpoczyna się dekadę później, w 1983 roku. Jest to apogeum zimnej wojny, a napięcia między Stanami Zjednoczonymi a ZSRR są u szczytu. Ronald Reagan jest prezydentem, a większe ambicje nauki i eksploracji kosmosu grożą zmarnowaniem, gdy Stany Zjednoczone i Sowieci walczą o kontrolowanie bogatych w zasoby miejsc na Księżycu.

W tym miejscu chcielibyśmy również zwrócić uwagę na oficjalny podcast dotyczący oryginalnej serii Apple „For All Mankind”. W podcastu aktorka Krys Marshall, jako gospodarz, prowadzi ciekawe wywiady z astronautami, kosmonautami i innymi aktorami z serialu. Pierwszy z początkowo 10 odcinków podcastu pojawi się również dzisiaj, a następnie co drugi piątek pojawi się nowy 30-minutowy „odcinek towarzyszący” podcastu. Po odcinkach serii 203, 207 i 210 jest odcinek podcastu okrągłego stołu w niedziele. Towarzysząca aplikacja rzeczywistości rozszerzonej nie jest obecnie dostępna w niemieckim sklepie z aplikacjami.

Jako małą przystawkę zamieściliśmy dla Was krótki klip z odcinka 201.

YouTube

Wczytując film, wyrażasz zgodę na politykę prywatności firmy YouTube.
Dowiedz się więcej

Wczytaj film

Nowe odcinki filmów „Dickinson – drugi sezon”, „Sługa – drugi sezon” i „Przegrana” Alice ”są już gotowe

Ponadto dostępne są nowe odcinki dla innych seriali. Odcinek 206 na Servant nosi tytuł „Tragedia”. Nieoczekiwany gość popycha wszystkich do granic możliwości. Sean kwestionuje swoją przeszłość, a Dorothy próbuje negocjować delikatną wymianę zdań.

„Losing Alice” kontynuuje odcinek 7 „The Scene”. Alice stara się zachować swój profesjonalizm, kręcąc intensywną scenę miłosną między Davidem i Sophie. Odcinek 209 Dickinsona nosi tytuł „Lubię pojawienie się agonii”. Aby stłumić ból, Austin wydaje herbatę dla starych przyjaciół, ale wydarzenia polityczne zajmują tylną pozycję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *