GeForce Now: Koniec fazy beta w telewizorach LG

przez Eryk

Późną jesienią GeForce Now pojawił się także w wybranych telewizorach LG. W trakcie GeForce Now Thursday, Nvidia zapowiada: Usługa strumieniowania gier na telewizorach LG oficjalnie wyszła z fazy beta. W rezultacie aplikacja jest już dostępna do pobrania za pośrednictwem sklepu LG Content Store dla posiadaczy telewizorów LG 2021 4K, w tym telewizorów OLED, QNED, NanoCell i UHD.

GeForce Now: Koniec fazy beta w telewizorach LG

GeForce Nów fazy beta w telewizorach LG zakończone

Dla komputerów z wybranymi procesorami graficznymi Nvidii oraz dla Shield Tv przyniosły one także nowe opcje skalowania obrazu. AI Enhanced wykorzystuje wytrenowany model sieciowy i wyostrzanie obrazu, aby uzyskać realistyczny wygląd. Enhanced przynosi „wysokiej jakości upscaling”. Domyślnie wszystko pozostaje na opcji Standard. Ma to tylko minimalny wpływ na wydajność systemu.

Co więcej, Nvidia ma w rękawie nowe indywidualizacje dla streamerów. Dzięki GeForce-Now-Overlay, ustawienia jakości mogą być także dokonywane podczas samej gry. W sieci polegają one teraz na przypisaniu idealnej rozdzielczości dla urządzeń, które nie są w stanie zdekodować wysokich przepływów strumieniowych.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej