GeForce Now pojawi się na iPhonie i iPadzie – oznacza to powrót Fortnite

przez Eryk

Od kilku tygodni intensywnie zajmujemy się sporami między Apple i Epic Games. W skrócie: Epic Games naruszyło zasady App Store w Fortnite, a Apple wyrzuciło grę z App Store. Nadal nie można pobrać Fortnite z Apple App Store. Fortnite wkrótce będzie świętować swój powrót na iPhone’a i iPada.

Objazd prowadzi przez przeglądarkę Safari i ofertę gier w chmurze GeForce Now.

GeForce Now rozpoczyna się od integracji Safari na iPhonie i iPadzie. W przyszłości Fortnite i inne gry będą dostępne w ten sposób.

Nowa integracja z Safari jest obecnie dostępna w wersji beta. Według firmy NVIDIA w wiele gier z biblioteki GeForce NOW można grać na urządzeniach z systemem iOS. Do korzystania z usługi GeForce NOW na urządzeniu z systemem iOS wymagany jest gamepad. Gry z samą klawiaturą i myszą nie są dostępne.

NVIDIA współpracuje z Epic Games nad wersją Fortnite przystosowaną do wprowadzania dotykowego, którą można uruchomić na urządzeniach iOS za pośrednictwem przeglądarki Safari. Fortnite nie będzie dostępne na starcie GeForce Now. Jednak to powinno się zmienić w średnim okresie.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej