Geforce Now teraz z obsługą układów Apple M1 w Google Chrome

przez Eryk

Geforce Now ukazał się w wersji 2.0.30 z wieloma nowymi aktualizacjami. Jasna ważną godna wspomnienia jest właśnie obsługa układów M1 od Apple.

Geforce Now teraz z obsługą układów Apple M1 w Google Chrome
zdjęcie by nvidia.com

Geforce Now teraz z obsługą układów Apple M1 w Google Chrome

Tutaj skrócony opis, co nowego pojawiło się w wersji Geforce Now 2.0.30:

WIĘCEJ GIER, superplynnie!

W wersji 2.0.28 naszych natywnych aplikacji dla systemów Windows i macOS dodaliśmy nową funkcję zwaną adaptacyjnym VSync, która redukuje efekt zacinania się obraz w przypadku sieci o slabych parametrach.
Ozyskujemy to bez negatywnego wpływu na opóźnienie, a co wiecej ,zmniejszaja sie opóźnienia w sieciach o dobrych parametrach.

Od tego czasu dodaliśmy więcej gier, które można wypróbować: League of Legends, Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege, Rust, ARK: Survival Evolved, Path of Exile, Dota 2, The Witcher® 3: Wild Hunt, The Witcher® 3: Wild Hunt – Game of the Year.

Co miesiąc będziemy dodawać kolejne gry, więc bądźcie czujni!

WIĘCEJ ULEPSZEŃ JAKOŚCI USŁUG STRUMIENIOWANIA

Wciąż wprowadzamy ulepszenia dla użytkowników przeciążonych sieci, którzy doświadczają nagłych strat pakietów.
Nasze najnowsze wydanie pomoże jeszcze bardziej zredukować zacinanie się gry, a użytkownicy tych sieci będą widzieć mniej zamrożonych lub uszkodzonych klatek.

WSPARCIE APPLE M1 DLA GOOGLE CHROME

Podczas ostatniego wydarzenia Apple Spring Forward zaprezentowano jeszcze więcej produktów opartych na procesorze Apple M1, w tym zupełnie nowy 24-calowy komputer iMac.
Jeśli zamówiłeś właśnie jeden z nich lub masz już inny produkt Apple oparty na M1, dobra wiadomość: nasza najnowsza aplikacja do przeglądarki obsługuje teraz te produkty. Po prostu skieruj przeglądarkę Google Chrome na stronę https://play.geforcenow.com i zacznij grać.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej