Google aktualizuje swoje aplikacje na iPhone’a i iPada, zaczynając od YouTube

przez Eryk

Google aplikacje na iOS nie były aktualizowane juz od dluzszego czasu, a dokladnie od początku grudnia. Trzy mniejsze aplikacje Google doczekały się nowych wersji pod koniec zeszłego miesiąca, a YouTube na iPhone’a i iPada został właśnie zaktualizowany.

Po ostatnim wydaniu YouTube (15.49.4) 7 grudnia właściciele iPhone’ów zobaczyli wczoraj wieczorem wersję 15.49.6. Data premiery to oficjalnie 13 lutego, co oznacza bardzo dziwną weekendową aktualizację Google.

Aktualizacja YouTube pojawiła się, gdy właściciele iPhone’ów napotkali na początku tego tygodnia komunikat „Ta aplikacja jest nieaktualna” podczas próby zalogowania się na konto Google. Nie było żadnego rzeczywistego problemu z bezpieczeństwem, a ostrzeżenie zostało szybko usunięte.

Mamy nadzieję, że wkrótce pojawią się inne aktualizacje aplikacji Google. Najnowsza przeglądarka Chrome na iOS spóźnia się o 24 dni, chociaż nie doszło do utraty parzystości funkcji, biorąc pod uwagę aktualizację po stronie serwera w większości usług Google. Na przykład w zeszłym miesiącu znacznie zmieniono sposób wyświetlania wyników wyszukiwania w aplikacji Google.

via 9to5mac

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej