Google Pixel Watch ma konkurować z Apple Watch

przez Eryk
0 komentarzy

Google planuje uruchomić swój pierwszy smartwatch w przyszłym roku, według nowego raportu z Business Insider, sygnalizując ekspansję Google do tworzenia smartwatch, a nie tylko oprogramowanie.

Google do tej pory rozwijał tylko wearOS, system operacyjny, który firma partnerowała z Samsungiem i innymi, aby wdrożyć je do oferty smartwatchów. W przyszłym roku, jednak Google planuje swój pierwszy zegarek o nazwie kodowej „Rohan”. Według raportu, zegarek będzie charakteryzował się zaokrągloną konstrukcją bez ramek.

Google Pixel Watch

Google Pixel Watch ma konkurować z Apple Watch

Na początku kwietnia, YouTuber Jon Prosser wydał rendery tego, jak może wyglądać rzekomy zegarek. Prosser powiedział, że zegarek może wprowadzić tak szybko, bo już w październiku 2022, ale to nie jest jeszcze urzeczywistnione.

Oznaczenie „Pixel Watch” pasowałoby do linii produktów Google, ale raport mówi, że nie jest jasne, na jaką nazwę Google ostatecznie się zdecyduje. Google Pixel Watch, jak Apple Watch, pomoże użytkownikom śledzić ich stan zdrowia i kondycji, ale w jakim stopniu jest jeszcze niewiadome.

via macrumors

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej