Google Stadia dostępna w Polsce

przez Eryk

Stadia to platforma działająca w chmurze, która pozwala Wam grać w świetne tytuły. Stworzyliśmy naszą usługę po to, aby ta forma rozrywki była bardziej dostępna niż wcześniej.

Żeby pograć, nie potrzebujecie specjalnego sprzętu ani zaproszenia, wystarczą urządzenia, które już macie: laptopy, komputery stacjonarne, kompatybilne telefony i tablety oraz popularne kontrolery do gier.

Dodatkowe zakupy sprzętu nie będą konieczne. Nie będziecie też musieli czekać na pobranie czy aktualizację gier, gdyż Stadia zadziała natychmiast. 
Stadia dostępna w Polsce

Stadia dostępna w Polsce

W ciągu najbliższych 24 godzin będziecie mogli zarejestrować się na stadia.com i uzyskać dostęp do usługi – wystarczy mieć adres Gmail. Po zarejestrowaniu możecie od razu zagrać online, na przykład w Destiny 2 lub Super Bomberman R za darmo. 

Google Stadia dostępna jest w 22 krajach, w tym od dzisiaj w Polsce, Austrii, Czechach, Portugalii, Rumunii, Szwajcarii, a także na Węgrzech i na Słowacji. 
Wszyscy nowi użytkownicy mogą również skorzystać z bezpłatnego miesiąca Stadia Pro – subskrypcji premium, która obejmuje mnóstwo darmowych gier.

Jeszcze więcej gier możecie kupić w sklepie Stadia. Niezależnie od tego, czy czekacie na spacer ulicami Night City w Cyberpunk 2077 – każdy znajdzie coś dla siebie. 

via Google Blog Polska

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej