Nvidia GeForce Now Thursday: Nowe gry i „Fortnite” na urządzeniach mobilnych

przez Eryk

Nvidia organizuje swój GeForce Now Thursday. Do oferty gier w chmurze dodawane są nowe gry, ale oczywiście najpierw trzeba je kupić w jednym z połączonych sklepów. Jest też dobra wiadomość dla fanów „Fortnite” firmy Epic Games, którego obecnie nie można znaleźć ani w Apple App Store, ani w Google Play Store.

Nvidia GeForce Now
Nvidia GeForce Now

Nvidia GeForce Now Thursday: Nowe gry i „Fortnite” na urządzeniach mobilnych

Od przyszłego tygodnia gra „Fortnite” będzie dostępna w GeForce Now w ograniczonej czasowo, zamkniętej wersji beta dla urządzeń mobilnych, transmitowanej przez przeglądarkę Safari w systemie Apple iOS oraz aplikację GeForce Now dla systemu Android.

Wersja beta jest dostępna dla wszystkich członków programu GeForce Now. Ma on na celu przetestowanie wydajności serwerów Nvidii, wydajności grafiki oraz działania nowych elementów dotykowych. Członkowie będą przyjmowani do bety partiami w ciągu najbliższych tygodni. Płatne członkostwo w programie GeForce Now nie jest jednoznacznie wymagane do uczestnictwa.

Gra „Fortnite” będzie dostępna w GeForce Now

Według Nvidii, chcą tu również wskazać palcem: rozgrywka w chmurze na urządzeniach mobilnych to świetna okazja dla wydawców, by ich gry trafiły w ręce większej liczby graczy dzięki wersjom przyjaznym dla dotyku.

Gry PC lub silniki gier, takie jak Unreal Engine 4, które obsługują zdarzenia Windows Touch, mogą włączyć obsługę mobilnych funkcji dotykowych w układach GeForce Now. W tym zakresie firma chce ściśle współpracować z wydawcami, aby w przyszłości umożliwić realizację większej liczby takich projektów.

Ale teraz przejdźmy do nowych gier na GeForce Now:

  • The Anacrusis (nowa premiera na Steam i w Epic Games Store, 13 stycznia).
  • Supraland Six Inches Under (nowa premiera na Steam, 14 stycznia)
  • Galactic Civilizations 3 (za darmo w Epic Games Store, 13-20 stycznia)
  • Gotowe czy nie (Steam)

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej