Halide Mark II teraz z widżetami

przez Eryk

Przez lata kamera w iPhonie była głównym elementem starań Apple, by co roku ulepszać iPhone’a. Oprócz sprzętu, jednak, oprogramowanie również musi odgrywać rolę i tutaj zdecydowanie warto skorzystać z aplikacji innej firmy. Jedną z tych aplikacji jest Halide Mark II i tutaj jest ekscytująca aktualizacja.

Halide Mark II teraz z widgetami

Halide Mark II w wersji 2.6

Ostatnio deweloperzy wywołali sensację, gdy rozwinęli Macro Mode do iPhone’a 8. Teraz wersja 2.6 jest dostępna jako aktualizacja w App Store i wreszcie wprowadza widżety.

Wesołych świąt od Halide! Ta aktualizacja przynosi kolekcję widżetów do szybkiego uruchamiania programu Halide w określonych trybach, takich jak teleobiektyw lub nasz osławiony tryb makro. Mamy ekscytujące rzeczy zaplanowane na przyszły rok, ale w międzyczasie mamy nadzieję, że odpoczniesz, spędzisz czas z rodziną i uczcisz święta w dowolny sposób. Do zobaczenia w 2022 roku!

Aktualizację można pobrać bezpłatnie z App Store. Jednak z nowych widgetów możesz korzystać tylko wtedy, gdy masz wykupioną subskrypcję.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej