HomePod 14.4 z nowymi funkcjami U1 dla Mini

przez Eryk

Oprogramowanie HomePod 14.4 jest już dostępne. Kilka chwil temu Apple nie tylko wydało ostateczną wersję iOS 14.4, iPadOS 14.4, watchOS 7.3 i tvOS 14.4, ale także udostępniło do pobrania aktualizację dla HomePod.

Apple wypuszcza oprogramowanie dla HomePod w wersji 14.4

W ramach fazy beta oprogramowania iOS 14.4 i HomePod 14.4 zostało już wykazane, że Apple poprawia obsługę przekazywania. W rzeczywistości wrażenia zostały poprawione dzięki urządzeniom z układem U1. Dotyczy to HomePod mini, a także modeli iPhone 11 (Pro) i iPhone 12 (Pro).

Przesyłanie muzyki między iPhonem a HomePodem jest możliwe od dawna. Jednak po aktualizacji całość jest trochę bardziej „płynna”. Jednak nie jest to jedyna nowa funkcja, jaką przynosi aktualizacja. W informacjach o wydaniu jest napisane:

Oprogramowanie HomePoda, wersja 14.4

Oprogramowanie w wersji 14.4 zawiera poprawki błędów i szereg nowych funkcji dostępnych na iPhone’ach z czipem Ultra Wideband (U1).

•   Przekazywaniu odtwarzania muzyki z iPhone’a na HomePoda mini mogą towarzyszyć efekty wizualne, dźwiękowe i haptyczne.
•   iPhone znajdujący się blisko HomePoda mini może oferować spersonalizowane sugestie utworów.
•   Jeśli iPhone znajduje się blisko HomePoda mini, wyświetla narzędzia odtwarzania automatycznie, bez konieczności odblokowywania go.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej