HomePod 14.4 z nowymi funkcjami U1 dla Mini

Oprogramowanie HomePod 14.4 jest już dostępne. Kilka chwil temu Apple nie tylko wydało ostateczną wersję iOS 14.4, iPadOS 14.4, watchOS 7.3 i tvOS 14.4, ale także udostępniło do pobrania aktualizację dla HomePod.

Apple wypuszcza oprogramowanie dla HomePod w wersji 14.4

homepod 14.4

W ramach fazy beta oprogramowania iOS 14.4 i HomePod 14.4 zostało już wykazane, że Apple poprawia obsługę przekazywania. W rzeczywistości wrażenia zostały poprawione dzięki urządzeniom z układem U1. Dotyczy to HomePod mini, a także modeli iPhone 11 (Pro) i iPhone 12 (Pro).

Przesyłanie muzyki między iPhonem a HomePodem jest możliwe od dawna. Jednak po aktualizacji całość jest trochę bardziej „płynna”. Jednak nie jest to jedyna nowa funkcja, jaką przynosi aktualizacja. W informacjach o wydaniu jest napisane:

Oprogramowanie HomePoda, wersja 14.4

Oprogramowanie w wersji 14.4 zawiera poprawki błędów i szereg nowych funkcji dostępnych na iPhone’ach z czipem Ultra Wideband (U1).

•   Przekazywaniu odtwarzania muzyki z iPhone’a na HomePoda mini mogą towarzyszyć efekty wizualne, dźwiękowe i haptyczne.
•   iPhone znajdujący się blisko HomePoda mini może oferować spersonalizowane sugestie utworów.
•   Jeśli iPhone znajduje się blisko HomePoda mini, wyświetla narzędzia odtwarzania automatycznie, bez konieczności odblokowywania go.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *