HomePod jest już wyprzedany w amerykańskim Apple Store

przez Eryk

Apple ogłosił, że wycofuje się z oryginalnego HomePod już w marcu, koncentrując swoje działania wokół HomePod mini. Produkt został wymieniony jako dostępny „do wyczerpania zapasów” od tego czasu.

Model space gray wyprzedał się w ciągu kilku dni od ogłoszenia. Biały model pozostał dostępny do kupienia (cena bez zmian) aż do dziś, przynajmniej w Stanach Zjednoczonych.

Strona produktu HomePod w sklepie internetowym nie została jeszcze usunięta. To sugeruje, że może być jeszcze trochę zapasów do zrealizowania. Na przykład, szara wersja HomePod jest nadal dostępna w Wielkiej Brytanii.

HomePod jest już wyprzedany w amerykańskim Apple Store
HomePod / zdjęcie: apple

HomePod jest już wyprzedany

Gdy zaprzestano sprzedaży komputera iMac Pro, wszystkie odniesienia do tego modelu zostały usunięte ze sklepu internetowego w ciągu kilku godzin od wyczerpania zapasów.

Od momentu powstania, HomePod był chwalony za jakość dźwięku i krytykowany za wysoką cenę.

ile kosztuje HomePod ?

Pomimo jego zaprzestania, Apple faktycznie rozwinął nowe funkcje dla produktu, które sprawiają, że bardziej atrakcyjny wybór dla przypadków użycia w kinie domowym. Fani HomePod mają nadzieję, że Apple opracowuje ewentualnego następcę. HomePod mini jest znacznie bardziej przystępny, w cenie 99 dolarów, ale wydajność dźwięku nie jest oczywiście taka jak w HomePod.

via 9to5mac

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej