HomePod mini dostępny w Szwajcarii, Belgii i Holandii

przez Eryk

Na początku tego miesiąca firma Apple ogłosiła, że głośnik HomePod mini będzie dostępny w większej liczbie krajów od końca marca. Od wczoraj głośnik HomePod mini można zamawiać w Szwajcarii, Belgii i Holandii.

HomePod mini

HomePod mini wchodzi na rynek w trzech kolejnych krajach

Podczas keynote „Peek Performance” firma Apple nie tylko zaprezentowała zupełnie nowe produkty, ale także ogłosiła wprowadzenie głośnika HomePod mini w innych krajach. Wczoraj, firma Apple włączyła tę funkcję w Szwajcarii, Belgii i Holandii i przyjmuje już zamówienia za pośrednictwem sklepu Apple Online Store. O zbliżającej się premierze rynkowej mówiło się już w ostatnich miesiącach, gdy firma Apple przygotowywała oprogramowanie głośnika HomePod dla nowych krajów.

W Holandii i Belgii produkt jest oferowany w cenie 109 euro. W Szwajcarii głośnik HomePod mini kosztuje 99 franków szwajcarskich. W Niemczech Apple oferuje urządzenie za 99 euro za pośrednictwem Apple Online Store. W ciągu tego roku głośnik HomePod mini zostanie prawdopodobnie wprowadzony na rynek w Szwecji, Norwegii, Danii i Finlandii.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej