HomePod mini już dostępny w Austrii i Irlandii, Nowa Zelandia wkrótce

przez Eryk

Na początku tego roku Apple obiecało, że HomePod mini będzie wkrótce dostępny w większej liczbie krajów. Teraz, głośnik jest wreszcie dostępny w Austrii, jak również Irlandii i oczekuje się, że wkrótce trafi do sprzedaży w Nowej Zelandii.

HomePod mini
HomePod mini(obraz:apple)

HomePod mini teraz dostępny również w Austrii

Apple oficjalnie udostępniło HomePod mini w kolejnych dwóch krajach. Podczas gdy Apple ma tylko wymienione Austria i Irlandia na swojej stronie internetowej do tej pory, klienci z Nowej Zelandii powinny być również w stanie zamówić HomePod mini z Apple Store wkrótce.

Jest to pierwszy produkt z tej linii od czasu wycofania z produkcji większego HomePoda. Teraz te kraje dołączają do USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii, Francji, Niemiec, Hong Kongu, Indii, Japonii, Hiszpanii, Chin, Meksyku i Tajwanu w stanie kupić głośnik Apple. Podczas konferencji WWDC21, Apple ogłosiło również, że HomePod mini pojawi się we Włoszech jeszcze w tym roku.

Oto ceny HomePoda mini w nowych krajach:

Austria: €99
Irlandia: €99
Nowa Zelandia: $159


Po tym, jak Apple zaprzestał produkcji oryginalnego HomePoda trzy miesiące temu, firma stwierdziła, że teraz skupi się na HomePodzie mini. Oto, co firma powiedziała w tym czasie:

„HomePod mini stał się hitem od czasu swojego debiutu jesienią ubiegłego roku, oferując klientom niesamowity dźwięk, inteligentnego asystenta i inteligentne sterowanie domem – wszystko za jedyne 99 dolarów. Koncentrujemy nasze wysiłki na HomePod mini. Zaprzestajemy sprzedaży oryginalnego głośnika HomePod. Będzie on nadal dostępny w Apple Online Store, Apple Retail Stores oraz u autoryzowanych sprzedawców Apple, w miarę dostępności towaru. Apple zapewni klientom HomePoda aktualizacje oprogramowania oraz serwis i wsparcie za pośrednictwem Apple Care.”

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej