More

  HomePod mini już dostępny w Austrii i Irlandii, Nowa Zelandia wkrótce

  Na początku tego roku Apple obiecało, że HomePod mini będzie wkrótce dostępny w większej liczbie krajów. Teraz, głośnik jest wreszcie dostępny w Austrii, jak również Irlandii i oczekuje się, że wkrótce trafi do sprzedaży w Nowej Zelandii.

  HomePod mini
  HomePod mini(obraz:apple)

  HomePod mini teraz dostępny również w Austrii

  Apple oficjalnie udostępniło HomePod mini w kolejnych dwóch krajach. Podczas gdy Apple ma tylko wymienione Austria i Irlandia na swojej stronie internetowej do tej pory, klienci z Nowej Zelandii powinny być również w stanie zamówić HomePod mini z Apple Store wkrótce.

  Jest to pierwszy produkt z tej linii od czasu wycofania z produkcji większego HomePoda. Teraz te kraje dołączają do USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii, Francji, Niemiec, Hong Kongu, Indii, Japonii, Hiszpanii, Chin, Meksyku i Tajwanu w stanie kupić głośnik Apple. Podczas konferencji WWDC21, Apple ogłosiło również, że HomePod mini pojawi się we Włoszech jeszcze w tym roku.

  Oto ceny HomePoda mini w nowych krajach:

  Austria: €99
  Irlandia: €99
  Nowa Zelandia: $159


  Po tym, jak Apple zaprzestał produkcji oryginalnego HomePoda trzy miesiące temu, firma stwierdziła, że teraz skupi się na HomePodzie mini. Oto, co firma powiedziała w tym czasie:

  „HomePod mini stał się hitem od czasu swojego debiutu jesienią ubiegłego roku, oferując klientom niesamowity dźwięk, inteligentnego asystenta i inteligentne sterowanie domem – wszystko za jedyne 99 dolarów. Koncentrujemy nasze wysiłki na HomePod mini. Zaprzestajemy sprzedaży oryginalnego głośnika HomePod. Będzie on nadal dostępny w Apple Online Store, Apple Retail Stores oraz u autoryzowanych sprzedawców Apple, w miarę dostępności towaru. Apple zapewni klientom HomePoda aktualizacje oprogramowania oraz serwis i wsparcie za pośrednictwem Apple Care.”

  Ostatnie Artykuły

  spot_img

  Powiązane Artykuły

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj