HomePod mini już dostępny we Włoszech; nowe kolory w Australii, Niemczech i Nowej Zelandii

przez Eryk
0 komentarzy

HomePod mini jest już dostępny we Włoszech, a także ma nowe opcje kolorystyczne w Australii, Niemczech i Nowej Zelandii. Na początku tego miesiąca, Apple rozpoczął sprzedaż HomePod mini w trzech nowych kolorach w USA. Teraz firma rozszerza dostępność tych opcji do Australii i Nowej Zelandii, a także udostępnia produkt po raz pierwszy w historii we Włoszech.

HomePod mini
HomePod mini (zdjęcie: apple.com)

HomePod mini już dostępny we Włoszech; nowe kolory w Australii, Niemczech i Nowej Zelandii

Nowe pomarańczowe, żółte i niebieskie kolory HomePod mini zostały zaprezentowane podczas październikowego wydarzenia Apple „Unleashed”, gdzie firma ogłosiła również nowe MacBooki Pro M1 i Max M1, a także trzecią generację AirPods.

Następnie, tydzień później, firma rozpoczęła sprzedaż HomePod mini w tych nowych opcji w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chinach, Hong Kongu, Japonii i Tajwanie. Apple planuje również uruchomić HomePod mini w pomarańczowy, żółty i niebieski w Austrii, Francji, Indiach, Irlandii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii do końca listopada, co może się zdarzyć w dowolnym dniu od teraz.

Wczoraj, raport przez włoski blog iSpazio powiedział, że inteligentny głośnik Apple będzie dostępny od dziś we Włoszech.

via 9to5mac

Zamierzacie kupić HomePoda w tych nowych kolorach? A może już go masz?

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.