HomePod Mini w większej liczbie krajów pod koniec marca

przez Eryk

Apple wprowadzi głośnik HomePod Mini na więcej rynków. Mały inteligentny głośnik z Siri pojawi się w Holandii pod koniec marca, jak wynika z lokalnych stron poświęconych głośnikowi HomePod Mini. HomePod Mini zostanie również wprowadzony na rynek belgijski jeszcze w tym miesiącu.

HomePod Mini

HomePod Mini w większej liczbie krajów pod koniec marca

W marcu firma Apple wprowadzi do swojej oferty w Szwajcarii także głośnik HomePod Mini. Wprowadzenie na rynek w innych krajach zostało ogłoszone jakiś czas temu.

Apple rozszerzyło obsługę języków w głośniku HomePod

W poprzednich aktualizacjach oprogramowania HomePod, które bazuje na systemie tvOS, firma Apple dodała już obsługę belgijskiego języka niderlandzkiego. Ponadto niedawno dodano obsługę trybu wieloosobowego dla Holandii; jest ona częścią oprogramowania HomePod 15.4, które z kolei zostanie udostępnione wszystkim użytkownikom w przyszłym tygodniu.

HomePod Mini to obecnie jedyny głośnik HomePod w ofercie firmy Apple. Nie wiadomo, czy i kiedy w ofercie pojawią się kolejne modele. Od dłuższego czasu mówi się o głośniku HomePod z ekranem, nad którym firma Apple podobno pracuje. Jednak zanim taki gadżet zostanie wprowadzony na rynek – jeśli w ogóle – mogą minąć lata.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej