HomePod Mini z kulistym wzorem w kolorze białym i czarnym

przez Eryk

Evan Blass, udostępnił dziś zdjęcia przedstawiające, jak twierdzi, czarny i biały HomePod mini.

homepod mini

Istniejący HomePod ma zaokrągloną, cylindryczną konstrukcję, a HomePod mini będzie miał bardziej kulisty wygląd, z podobnym wykończeniem siatki dostępnym w kolorze czarnym lub białym. Bardziej płaska górna powierzchnia pomieści dotykowe elementy sterujące głośnością, odtwarzaniem i nie tylko, a po aktywacji Siri pojawi się duże, wielokolorowe światło.

W zeszłym tygodniu wiarygodny przeciek znany pod pseudonimem „Kang” stwierdził, że HomePod mini zostanie dziś ogłoszony wraz z zestawem iPhone’ów 12 na dzisiejszej konferencji Apple, a zamówienia rozpoczną się w połowie listopada za 99 USD. Głośnik będzie miał rzekomo 3,3 cala wysokości w porównaniu z istniejącym 6,8-calowym HomePod i będzie zasilany tym samym chipem S5, co Apple Watch Series 5.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej