HomePod mini: premiera sprzedaży w pięciu kolejnych krajach

przez Eryk

HomePod mini jest już dostępny w wielu krajach na całym świecie, użytkownicy w innych regionach wciąż czekają na premierę. Teraz premiera zbliża się w pięciu nowych krajach.

HomePod mini: premiera sprzedaży w pięciu kolejnych krajach

HomePod mini: premiera sprzedaży w pięciu kolejnych krajach

Macradion donosi, że Apple testuje obsługę języka szwedzkiego dla Siri na HomePod mini od co najmniej dwóch miesięcy. Oprócz Szwecji, głośnik Apple ma znaleźć drogę na półki sklepowe w czterech innych krajach w tym roku, w tym Szwajcarii, Belgii, Holandii i Rosji.

HomePod mini otrzymał już odpowiednie wsparcie językowe dla tych krajów w zeszłym miesiącu wraz z aktualizacją oprogramowania HomePod do wersji 15.2;

  • – Niemiecki (Szwajcaria)
  • – francuski (Szwajcaria)
  • – Włoski (Szwajcaria)
  • – Niderlandy (Netherlands)
  • – Niderlandzki (Belgia, określany przez Apple jako flamandzki)
  • – francuski (Belgia)
  • – Rosyjski (Rosja)


Szwedzki nadal nie jest publicznie obsługiwanym językiem na HomePod mini, ale Macradion zakłada, że Apple zakontraktowało firmę zewnętrzną do wysyłania specjalnych HomePod mini z obsługą szwedzkiego do wybranych osób w celach testowych.


HomePod min trafił do sprzedaży w październiku 2020 roku, a od listopada 2021 roku dostępny jest nie tylko w kolorze space grey i białym, ale także żółtym, pomarańczowym i niebieskim.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej