HomePod otrzymuje aktualizację do wersji 15.1.1

Apple udostępniło aktualizację dla głośników HomePod i HomePod Mini. W oprogramowaniu HomePod 15.1.1 naprawiono błąd, który mógł powodować, że podcasty przestawały działać na HomePodzie. Aktualizacja zostanie wprowadzona automatycznie w ciągu kilku najbliższych dni.

przez Eryk
0 komentarzy

Apple udostępniło aktualizację dla swojego HomePoda, a także HomePoda Mini. Oprogramowanie głośnika HomePod zostało zaktualizowane do wersji 15.1.1. Wraz z aktualizacją, Apple naprawia problem, który występował w związku z odtwarzaniem podcastów, zgodnie z uwagami na temat aktualizacji. Niektóre podcasty nie mogły być już odtwarzane na urządzeniach HomePod i HomePod Mini.

HomePod otrzymuje aktualizację do wersji 15.1.1
zdjęcie: apple.pl

HomePod otrzymuje aktualizację do wersji 15.1.1

Nie wiadomo, ilu użytkowników dotknął błąd na HomePod i HomePod Mini. Aktualizacja do oprogramowania HomePod 15.1.1 następuje tydzień po aktualizacji do wersji oprogramowania 15.1, która dodała do HomePoda między innymi wsparcie dla 3D Audio i Apple Music Lossless.

HomePod automatycznie instaluje nowe aktualizacje

Wydana dziś aktualizacja do oprogramowania 15.1.1 zostanie zainstalowana automatycznie na HomePod i HomePod Mini w najbliższych dniach. W razie potrzeby użytkownicy mogą również uruchomić proces aktualizacji ręcznie.

Aktualizacja głośnika HomePod lub HomePod Mini może być wywołana w aplikacji Home.

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.