HomePod otrzymuje aktualizację oprogramowania do wersji 15.3

przez Eryk

Apple udostępniło dziś wieczorem aktualizację także dla HomePoda i HomePoda Mini. Oprogramowanie HomePod 15.3 zostaje udostępnione wszystkim użytkownikom ze skutkiem natychmiastowym. W tej aktualizacji Apple skupia się głównie na poprawie wydajności i usunięciu błędów, ale rozszerza też nieco jedną funkcjonalność.

HomePod otrzymuje aktualizację oprogramowania do wersji 15.3

Tryb wielu użytkowników i związane z nim rozpoznawanie głosu, pozwalające na przypisanie do sześciu osób odpowiednich profili, zostanie rozszerzony o włoski i hindusko angielskim, o czym informowaliśmy we wcześniejszym poście.

HomePod aktualizuje się sam

HomePod i HomePod Mini będą automatycznie pobierać i instalować nowe aktualizacje oprogramowania. Zazwyczaj aktualizacja odbywa się w ciągu kilku dni.

Aktualizacja może być jednak również uruchomiona ręcznie, co można zrobić w aplikacji Home.

Related Posts

2 komentarze

sfinks 5 lutego, 2022 - 10:06

„…o czym informowaliśmy we wcześniejszym poście.” czyli gdzie? jako poprzedni wpis pokazuje mi macOS Monterey 12.2 dostępny a tam ani słowa na ten temat.

Reply

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.