HomePod otrzymuje aktualizację oprogramowania do wersji 15 z kilkoma nowymi funkcjami zwiększającymi wygodę

Apple udostępniło też dziś wieczorem oprogramowanie HomePod 15 dla wszystkich użytkowników. Aktualizacja przynosi kilka drobnych udogodnień dla głośników z obsługą Siri, które przede wszystkim pomagają usprawnić współpracę z Apple TV.

przez Eryk

Oprócz dużej aktualizacji do iOS 15 i iPadOS 15, a także watchOS 8 i tvOS 15, Apple udostępniło dziś wieczorem także HomePodowi nową aktualizację. Oprogramowanie HomePod 15 można już pobrać i zainstalować na głośniku HomePod Mini oraz oryginalnym głośniku HomePod.

HomePod
HomePod

HomePod otrzymuje aktualizację oprogramowania do wersji 15 z kilkoma nowymi funkcjami zwiększającymi wygodę

Można to zrobić za pomocą aplikacji Home na iPhone. Innowacje w oprogramowaniu HomePod 15 są raczej jasne.

Nowość w oprogramowaniu HomePod 15

Użytkownik może na przykład bardziej szczegółowo regulować i tłumić basy. Ponadto możliwe jest teraz wybranie HomePod Mini jako pojedynczego głośnika lub w parze stereo jako głośnika dla własnego Apple TV.

Począwszy od oprogramowania HomePod 15, HomePod Mini wykorzystuje swój układ U1 do wyświetlania elementów sterujących odtwarzaniem multimediów na telefonie iPhone, gdy ten znajduje się w pobliżu głośnika. Ale być może najciekawsze nowe funkcje znajdują się w interakcji z Siri.

Asystent głosowy może być teraz używany na HomePod do włączania i wyłączania Apple TV lub odtwarzania określonych programów. Siri może teraz także skuteczniej sterować urządzeniami we własnym inteligentnym domu, na przykład zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Wreszcie, HomeKit Smart Video doda do HomePoda wykrywanie pakietów.
Aby korzystać z nowej współpracy z Siri i Apple TV, tvOS 15 musi być również zainstalowany na Apple TV.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej