HomePodOS 14.4 beta 1 dodaje interfejs użytkownika i funkcje dla układu U1 w HomePod mini.

przez Eryk

Wersja beta systemu iOS 14.4, która została wczoraj wprowadzona, nie wydaje się zawierać żadnych nowych funkcji, ale towarzysząca wersja beta HomePod 14.4 wprowadzi nową funkcjonalność HomePod mini, która wykorzystuje ultraszerokopasmowy układ U1 w urządzeniu.

HomePodOS 14.4 beta 1 dodaje interfejs użytkownika i funkcje dla układu Homepod mini U1

Oprogramowanie ‌HomePod‌ beta nie jest udostępniane programistom, takim jak oprogramowanie iOS i macOS, a zamiast tego jest dostarczane ograniczonej liczbie testerów wybranych przez Apple. Jeden z tych testerów podzielił się szczegółami na Reddit wraz ze zrzutami ekranu.

Kiedy pojawił się HomePod mini, Apple powiedział, że aktualizacja jeszcze w tym roku przyniesie efekty wizualne, dźwiękowe i dotykowe podczas przesyłania utworów z jednego urządzenia do drugiego. Spersonalizowane sugestie dotyczące słuchania są również zaprojektowane tak, aby pojawiały się na iPhonie obok ‌HomePod mini‌, wraz z natychmiastowymi elementami sterującymi dostępnymi bez konieczności odblokowywania ‌iPhone.

Ta funkcja sprawi, że przekazywanie połączeń będzie szybsze i bardziej niezawodne w przypadku HomePod mini i iPhone’a 11 lub iPhone’a 12, z których wszystkie są wyposażone w układy U1, które pozwalają urządzeniom lepiej zrozumieć, gdzie się znajdują względem siebie.

Zrodlo: macrumors

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej