iCloud+: iCloud zyskuje nowe funkcje – cena pozostaje bez zmian

przez Eryk

Apple nie tylko zapowiedziało dziś wieczorem iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8 i co, ale także zaprezentowało iCloud i co ciekawe iCloud+. Ściśle mówiąc, Apple uaktualnia swoją chmurę iCloud o dodatkowe funkcje. Cena pozostaje bez zmian.

iCloud+: iCloud zyskuje nowe funkcje

Apple ogłasza iCloud+

iCloud+ łączy w sobie wszystko, za co pokochałeś iCloud, z nowymi, wyjątkowymi funkcjami, takimi jak ukrywanie adresu e-mail, rozszerzona obsługa HomeKit Secure Video oraz nowa, innowacyjna usługa ochrony prywatności w Internecie, iCloud Private Relay – a wszystko to bez dodatkowych opłat.

Innym ciekawym aspektem jest to, że użytkownicy mogą ustawić swoją cyfrowe dziedzictwo na wypadek śmierci i przekazać dane członkom rodziny.

Dotychczasowi subskrybenci usługi iCloud otrzymają jesienią tego roku automatyczne uaktualnienie do usługi iCloud+. Wszystkie plany przechowywania w usłudze iCloud+ można udostępniać członkom tej samej grupy rodzinnej. W ten sposób każdy może cieszyć się nowymi funkcjami, opcjami przechowywania i ogólnie ulepszonym doświadczeniem tej usługi.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej