iFixit demontuje AirTag

przez Eryk

Niedawno mieliśmy okazję po raz pierwszy przyjrzeć wnętrzu AirTaga. Teraz specjaliści od napraw z iFixit rozebrali go dokładniej. W tym samym czasie AirTags został prześwietlony i porównany z inteligentnymi lokalizatorami konkurencji.

iFixit demontuje AirTag
photo by ifixit

AirTags zdemontowane przez iFixit

Od 23 kwietnia AirTag można zamawiać za pośrednictwem sklepu Apple Online i Amazon. W ostatni piątek najnowszy produkt Apple świętował swoją oficjalną premierę. Teraz mamy kolejne spojrzenie do wnętrza AirTags. Apple musiało podjąć kilka imponujących decyzji projektowych, aby osiągnąć tak małą konstrukcję. W trakcie tego procesu producent musiał na nowo przemyśleć konstrukcję głośnika. Jednocześnie, iFixit porównał AirTags do Tile Mate, Samsung Galaxy SmartTag i monety.

airtag
photo by ifixit

AirTagi są najmniejsze, ale oferują najwięcej miejsca na baterię. Samo Apple oferuje drogie akcesoria, natomiast na Amazonie można znaleźć rozwiązania za kilka euro. W porównaniu z konkurencją, Apple dodatkowo instaluje w AirTags chip ultra-wideband.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej