iFixit rozbiera AirPods Max

przez Eryk
0 komentarzy

iFixit rozpoczęła demontaż nowych słuchawek Apple AirPods Max na potrzeby jednego z tradycyjnych zniszczeń urządzeń, w celu ustalenia, czy AirPods Max można naprawić w jakimkolwiek stopniu. Rozbieranie trwa i zostanie zaktualizowane w ciągu najbliższych kilku dni.

iFixit rozbiera AirPods Max

To wczesny, częściowy demontaż, który obejmuje również szybkie prześwietlenie wnętrza słuchawek. Zdjęcie rentgenowskie zapewnia wgląd w ogniwo baterii w każdej muszli słuchawkowej, magnesy napędzające głośnik z dwoma pierścieniami, magnesy ustawiające, wsporniki mikrofonów i nie tylko.

iFixit nie było łatwo dostać się do wnetrza AirPods Max bo uzyto sporej ilości kleju. Wewnątrz znajdują się dwie płyty logiczne pełne chipów, które iFixit planuje później zidentyfikować.

zdjecie: ifixit

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej