IKEA ÅSKVÄDER wprowadza modułowy systemem gniazdek

przez Eryk

Na początku roku w IKEA pojawiły się pierwsze elementy z nowej serii ÅSKVÄDER. Jest to system modułowy, który ma na celu uczynić proste urządzenia, inteligentnymi.

Teraz IKEA Germany również wprowadza sprzęt do swojej oferty. Zasadniczo, IKEA ÅSKVÄDER jest kombinacją przedłużaczy i gniazdek, do których można przypiąć wyłącznik. Przełącznik jest sterowalny i zapewnia przepływ prądu – lub jego brak. Komponentami można również sterować za pomocą aplikacji „IKEA Home Smart”.

IKEA ÅSKVÄDER modułowy systemem gniazdek
Screenshot: ikea.de

IKEA ÅSKVÄDER modułowy systemem gniazdek

Możesz go użyć do włączania nieinteligentnych lamp – lub innych rzeczy w gospodarstwie domowym, których nie chcesz mieć stale podłączonych do zasilania. Gniazdo dwukierunkowe kosztuje obecnie 6 euro, dostępne są również przedłużacze o długości 0,8 m za 4 euro – a przełącznik kosztuje 10 euro. Maksymalna moc wyjściowa gniazdek wynosi 3.680 W, użytkownicy powinni łączyć maksymalnie 10 sztuk.

W innych krajach istnieją już zestawy, a także pojedyncze gniazda oraz inne długości kabli. Jak potwierdziła IKEA na prośbę klientów, trafią one również do Niemiec.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej