IKEA TRÅDFRI, aktualizacja zapewnia obsługę HomeKit dla czujników ruchu i Klawisza skrótu

przez Eryk

IKEA zaoferuje wsparcie HomeKit dla dwóch kolejnych produktów za pośrednictwem swojej bramki TRÅDFRI. Strona pomocy wskazuje, że wsparcie IKEA HomeKit zostanie wkrótce rozszerzone na wewnętrzny czujnik ruchu i klawisz skrótu.

Zgodnie ze starą tradycją IKEA powoli modernizuje swoje nowe produkty inteligentnego domu z obsługą HomeKit. Niepublikowane jeszcze oprogramowanie bramki 1.13.21 po raz kolejny wprowadzi HomeKit do dwóch produktów ze sklepu meblowego.

Czujniki ruchu i klawisz skrótów IKEA są obsługiwane przez HomeKit

Jak informuje iCulture, oprogramowanie układowe umożliwia integrację zarówno czujnika ruchu TRÅDFRI, jak i klawisza skrótu TRÅDFRI ze środowiskami HomeKit. W ten sposób sprzęt można skonfigurować i używać z HomeKit firmy Apple.

W informacjach o wersji wspomniano również o nowym produkcie. To jest pilot STYRBAR. Po raz pierwszy zaobserwowano to w październiku 2020 r. Pilot ma dbać o sterowanie źródłami światła i posiada cztery przyciski za pomocą których można zmieniać kolory, temperaturę barwową oraz sceny.

Aktualizacja będzie wprowadzana stopniowo przez kilka następnych tygodni. Oto informacje o wersji:

Wersja wydania: 1.16.0
18 lutego 2021
Nowe funkcje i zmiany w Gateway: 1.13.21
Obsługa czujników ruchu TRÅDFRI i przycisków skrótów w Apple HomeKit
Konfiguracja zachowania lampy TRÅDFRI w zakresie włączania / wyłączania w przypadku awarii zasilania

Nowe funkcje i zmiany w akcesoriach:
Włącznik / wyłącznik sieci bezprzewodowej ASKVADER (V-1.0.002)
Pilot STYRBAR (V-1.0.024)
*Nowy produkt

Czujnik ruchu jest dostępny w IKEA za 50 zl, klawisz skrótu kosztuje 29,99 zl.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej