IKEA VAPPEBY: zewnętrzna Lampa z głośnikiem bluetooth

przez Eryk

Szwedzki sklep meblowy IKEA cieszy się ogromną popularnością. Skandynawskie wzornictwo w połączeniu z podwójną funkcją pozwoliło Szwedom odnieść niewiarygodny sukces. Najnowszy gadżet IKEA nosi nazwę VAPPEBY i jest połączeniem lampy zewnętrznej i głośnika Bluetooth i można go już kupić.

IKEA VAPPEBY: zewnętrzna Lampa z głośnikiem bluetooth

IKEA VAPPEBY – Lampa z głośnikiem bluetooth

IKEA twierdzi, że projektując zestaw lamp i głośników VAPPEBY, inspirowała się Gwiezdnymi wojnami, co jest śmiałą tezą. Zintegrowany iluminator może być regulowany w trzech poziomach jasności i oferuje dwa tryby świecenia. Nastrojowe światło, w połączeniu z wbudowanym głośnikiem 360°, ma tworzyć nastrojową atmosferę na tarasie, w ogrodzie lub na balkonie.

Odtwarzanie ulubionej muzyki ze Spotify na VAPPEBY jest łatwe. Wystarczy nacisnąć przycisk na głośniku, aby rozpocząć strumieniowanie od miejsca, w którym została przerwana. Nie ten kawałek? Nacisnij jeszcze raz, aby odtworzyć inną rekomendację 

IKEA VAPPEBY (zdjecie: IKEA)

Zasilanie jest dostarczane przez port USB-C, który jest ukryty pod spodem. Wbudowany akumulator ma zapewnić maksymalny czas pracy 12 godzin, a dzięki certyfikacji IP65 jest odporna na deszcz, dzięki czemu można jej używać w każdą pogodę.

Ceny i dostępność

Cena VAPPEBY jest zaskakująco atrakcyjna i wynosi 279 zloty.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej