iMac 2021 będzie dostępny w pięciu kolorach

przez Eryk

iMac 2021 roku będą zawierały pięć opcji kolorystycznych odzwierciedlających kolory iPada Air czwartej generacji, twierdzi Jon Prosser, ujawniając również szereg dodatkowych szczegółów na temat Maca Pro z Apple Silicon.

foto: Jon Prosser

W nowym filmie na kanale FrontPage Tech, Prosser stwierdził, że przeprojektowane komputery iMac będą zawierały opcje w kolorze srebrnym, gwiezdnej szarości, zielonym, błękitnym i różowo złotym.

Udostępnił rendery o tym, jak te nowe opcje kolorów mogą wyglądać na przeprojektowanym iMacu, ale zauważył, że nie widział tyłu nowego projektu, więc jego renderowanie poza kolorem jest czysto spekulacyjne.

iMac 2021 w pięciu kolorach

Prosser wyjaśnił, że paleta opcji kolorystycznych ma na celu wykorzystanie nostalgii za oryginalnym iMakiem, który był dostępny w asortymencie kultowych kolorów, takich jak limonka, truskawka, jagoda, winogrono i mandarynka.

Przeprojektowane komputery iMac z cieńszymi ramkami i silikonowymi chipami Apple były oczekiwane od jakiegoś czasu, ale nie jest jasne, kiedy prawdopodobnie trafią na rynek w tym roku lub czy oba rozmiary modeli wyjdą w tym samym czasie.

Prosser przedstawił również szereg dodatkowych szczegółów na temat nadchodzącego Maca Pro z Apple Silicon, wspierając wcześniejsze plotki Marka Gurmana z Bloomberga. Gurman powiedział, że nowy Mac Pro będzie o mniej niż połowę mniejszy od obecnego Mac Pro, umieszczając go gdzieś pomiędzy istniejącym Mac Pro a Mac mini. Spekuluje się, że obudowa ma przeważnie aluminiową obudowę i może wywołać „nostalgię” za Power Mac G4 Cube.

via macrumors

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej