iMac 2021: Tak mógłby wyglądać nowy model iMaca

przez Eryk

Plotki o nowym iMacu krążą od dawna. Wielokrotnie powtarzano, że urządzenie powinno otrzymać nowy wygląd. Czy mógłby tak wyglądać?

(zdjecia: SvetApple.sk)

 

Od ponad dwunastu lat Apple prawie nie zmienił konstrukcji iMaca. Oczywiście nadal wygląda ponadczasowo, ale wielu użytkowników chce teraz nowego wyglądu. Apple może spełnić to życzenie w nadchodzącym roku. Według wielu przecieków i analityków oczekiwanie powinno zakończyć się w 2021 roku. Dlatego Apple powinno całkowicie zmienić iMaca i używać Apple Silicon jako procesorów.

Według różnych przecieków projekt nie powinien być nam całkowicie obcy. Często mówi się, że w przyszłości wyświetlacz powinien przypominać iPada Pro. Mówiąc konkretnie, oczekujemy zatem bezramkowej, ale kanciastej konstrukcji. Nie jest jednak jasne, czy będzie używany Face ID.

Nawet bez takich szczegółów witryna SvetApple.sk przygotowała kilka ujęć koncepcyjnych dla nadchodzącego iMaca. Jednocześnie prezentowane są dwa modele. Jeden z wyświetlaczem 24 „i jeden z wyświetlaczem 32”. Jeśli chodzi o ekran, nawiasem mówiąc, spekuluje się, że Apple planuje przejść na technologię MiniLED, a tym samym może zaoferować lepszy kontrast.

Co myślisz o tej koncepcji? Dajcie nam znać w komentarzach.

Related Posts

3 komentarze

Niezalezny 9 listopada, 2020 - 12:22

Duzy iPad Pro ;)

Reply
Ewa 20 kwietnia, 2021 - 19:34

…A niestety wygląda jak najbrzydsza wersja iPada. ????

Reply
Tomek 26 kwietnia, 2021 - 09:51

mi sie ten nowy imac lepiej podoba od tego starego

Reply

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej