iMac 2021: Tak mógłby wyglądać nowy model iMaca

Plotki o nowym iMacu krążą od dawna. Wielokrotnie powtarzano, że urządzenie powinno otrzymać nowy wygląd. Czy mógłby tak wyglądać?

imac imac imac

(zdjecia: SvetApple.sk)

 

Od ponad dwunastu lat Apple prawie nie zmienił konstrukcji iMaca. Oczywiście nadal wygląda ponadczasowo, ale wielu użytkowników chce teraz nowego wyglądu. Apple może spełnić to życzenie w nadchodzącym roku. Według wielu przecieków i analityków oczekiwanie powinno zakończyć się w 2021 roku. Dlatego Apple powinno całkowicie zmienić iMaca i używać Apple Silicon jako procesorów.

Według różnych przecieków projekt nie powinien być nam całkowicie obcy. Często mówi się, że w przyszłości wyświetlacz powinien przypominać iPada Pro. Mówiąc konkretnie, oczekujemy zatem bezramkowej, ale kanciastej konstrukcji. Nie jest jednak jasne, czy będzie używany Face ID.

Nawet bez takich szczegółów witryna SvetApple.sk przygotowała kilka ujęć koncepcyjnych dla nadchodzącego iMaca. Jednocześnie prezentowane są dwa modele. Jeden z wyświetlaczem 24 „i jeden z wyświetlaczem 32”. Jeśli chodzi o ekran, nawiasem mówiąc, spekuluje się, że Apple planuje przejść na technologię MiniLED, a tym samym może zaoferować lepszy kontrast.

Co myślisz o tej koncepcji? Dajcie nam znać w komentarzach.

One thought on “iMac 2021: Tak mógłby wyglądać nowy model iMaca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *