iMac Pro 2022 Mini-LED może pojawić się na rynku już w czerwcu

przez Eryk

Nadchodzący iMac Pro firmy Apple z wyświetlaczem mini-LED może pojawić się na rynku już w czerwcu, powiedział dziś analityk Ross Young. Apple od miesięcy pracuje nad wersją komputera iMac z większym ekranem i jeśli czerwcowy harmonogram jest poprawny, mógłby on zadebiutować podczas Worldwide Developers Conference.

iMac Pro 2022 Mini-LED
Photo by Pixabay on Pexels.com

iMac Pro 2022 Mini-LED może pojawić się na rynku już w czerwcu

Plotki początkowo sugerowały, że nowy iMac może pojawić się na rynku wiosną, ale Young powiedział pod koniec stycznia, że spodziewa się premiery „latem”. W tamtym czasie Young twierdził, że dostawy paneli rozpoczną się w czerwcu i że premiera może nastąpić w sierpniu lub wrześniu, ale wygląda na to, że przesunął swój harmonogram.

27-calowy iMac będzie sprzedawany razem z 24-calowym iMaciem z wyższej półki, a żeby zrównać go z MacBookiem Pro, mógłby nosić nazwę iMac Pro.

Ile kosztuje nowy iMac Pro 2022 Mini-LED

Oprócz wyświetlacza mini-LED, iMac ma mieć przeprojektowany wygląd i te same układy M1 Pro i M1 Max, które wprowadzono w MacBookach Pro z 2021 roku.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej