iMac Pro dostępny do wyczerpania zapasów

przez Eryk
0 komentarzy

iMac Pro dostępny do wyczerpania zapasów

Wygląda na to, że Apple jest bliski zaprzestania produkcji iMaca Pro, a strona sklepu komputerów Mac zawiera informacje „Do wyczerpania zapasów” i tylko model podstawowy bez niestandardowych konfiguracji dostępnych do zakupu.

apple imac pro
apple imac pro

iMac Pro został wprowadzony na rynek w grudniu 2017 r. I chociaż na przestrzeni lat wprowadzono kilka poprawek do dostępnych konfiguracji, nie otrzymał on żadnych istotnych aktualizacji sprzętowych przez cały okres jego użytkowania. W rezultacie od pewnego czasu zalecamy użytkownikom, aby nie kupowali iMaca Pro, ponieważ iMac w standardzie high-end oferuje obecnie lepszą wartość.

Na przestrzeni lat pojawiło się kilka plotek o zaktualizowanym iMac Pro, w tym od analityka Ming-Chi Kuo prawie dokładnie rok temu.

Nie jest jasne, czy iMac Pro jest całkowicie wycofywany, czy też Apple sprzedaje za pośrednictwem istniejących zapasów przed aktualizacją, ale niezwykła uwaga o malejących dostawach sugeruje, że iMac może rzeczywiście być na skraju całkowitego wycofania.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.