iOS 14.2.1 – poprawki błędów dla iPhone’a 12 (Pro)

przez Eryk
0 komentarzy

iOS 14.2.1 jest już dostępny do pobrania i może być zainstalowany przez wszystkich użytkowników na iPhonie 12 mini, iPhonie 12, iPhonie 12 Pro i iPhonie 12 Pro Max.

Kilka chwil temu Apple wypuściło ostateczną wersję iOS 14.2.1 dla serii iPhone 12 (Pro). Fakt, że jest to aktualizacja x.x.1 poprawiająca błędy.

W ciągu ostatnich kilku dni pojawiły się różne błędy, które wkradły się do systemu. Między innymi zgłoszono, że ekran blokady w telefonie iPhone 12 mini nie reaguje w rzadkich przypadkach.

Wystąpiły również problemy z połączeniem z aparatami słuchowymi w połączeniu z nowymi modelami iPhone’a 12 (Pro). Apple rozwiązało dokładnie te dwa problemy w aktualizacji do iOS 14.2.1.

Aktualizacja nie jest dostępna dla innych modeli iPhone’a.

Najłatwiejszym sposobem zainstalowania aktualizacji jest „over-the-air” (OTA) bezpośrednio na iPhonie (Ustawienia -> Ogólne -> Aktualizacja oprogramowania)

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej