iOS 14.2 dodano obsługę FaceTime 1080p do iPhone’a 8 i nowszych modeli

przez Eryk

Na początku listopada Apple wypuściło iOS 14.2 i ogłosił wraz z nim mnóstwo nowych funkcji dla iPhone’ów, ale jedna rzecz, o której nie wspomniał, to pozorne dodanie obsługi połączeń FaceTime 1080p na urządzeniach iPhone 8 i nowszych.

FaceTime 1080p do iPhone’a 8 i nowszych modeli

Mało znany fakt został odkryty przez MacMagazine, który stwierdził, że Apple po cichu zaktualizował strony ze specyfikacjami dla urządzeń takich jak iPhone XR wkrótce po wydaniu iOS 14.2.

Przed wydaniem firma Apple nie wyświetlała połączeń wideo FaceTime HD (1080p) na swoich stronach dotyczących iPhone’a XR, ale dodała ją w tygodniu następującym po debiucie iOS 14.2.

Patrząc na narzędzie Apple do porównywania iPhone’ów, Apple wyjaśnia teraz, że FaceTime HD (1080p) przez Wi-Fi jest dostępny we wszystkich modelach, w tym iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone SE (2020), iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max.

Oznacza to, że jeśli chodzi o korzystanie z FaceTime HD, jedyną zaletą iPhone’ów z serii 12 jest obsługa rozdzielczości zarówno przez Wi-Fi, jak i 5G.

Według testów przeprowadzonych przez MacMagazine, różnica w jakości pomiędzy 1080p przez Wi-Fi a 720p przez 4G była bardzo zauważalna na starszych iPhone’ach.

Zrodlo: macrumors

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej