iOS 14.2 sugeruje, że Apple nie dołączy słuchawek EarPods do pudełka z iPhonem 12

przez Eryk
0 komentarzy
Plotki sugerują, że modele iPhone’a 12 nie będą zawierały w zestawie zasilaczy ani słuchawek EarPod. Drobne poprawki w kodzie w iOS 14.2 najwyraźniej potwierdzają plan Apple dotyczący sprzedaży nowych urządzeń bez słuchawek EarPods. W iOS 14 i wcześniejszych wersjach iOS jest wzmianka o zmniejszaniu narażenia na energię RF za pomocą dostarczonych słuchawek, czyli tego samego sformułowania, którego Apple używa od lat. W iOS 14.2 to sformułowanie zostało zmodyfikowane. Pełny kod brzmi następująco: Aby zmniejszyć narażenie na energię fal radiowych, użyj zestawu głośnomówiącego, takiego jak wbudowany zestaw głośnomówiący, słuchawki lub inne podobne akcesoria. Wszystkie wcześniejsze wzmianki o słuchawkach zawierały słowo „dostarczone”, a celowe wyeliminowanie tego słowa w nowym kodzie zdecydowanie sugeruje, że Apple nie planuje „dostarczać” słuchawek z nadchodzącymi modelami iPhone’a 12. Wzmianka o „dostarczonych słuchawkach” w ‌iOS 14‌ znajduje się na górze, a nowe sformułowanie bez słowa „dostarczone” na dole Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, powiedział w maju, że modele iPhone’a 12 nie będą dostarczane z słuchawkami EarPods, a Apple zamiast tego planuje wprowadzić jakąś promocję na AirPods, aby zachęcić kupujących iPhone’a do zakupu tych właśnie słuchawek.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej