iOS 14.4 i watchOS 7.3 będą dostępne dzisiaj

przez Eryk

Apple właśnie ogłosił, że w lutym firma będzie obchodzić  Black History Month. Towarzyszący komunikat pokazuje, że Apple udostępni już dziś ostateczną wersję iOS 14.4 i watchOS 7.3 dla każdego.

iOS 14.4 i watchOS 7.3 już dzisiaj

Apple obchodzi Black History Month różnymi promocjami. Producent oferuje swoim klientom różnorodne nowe i zaktualizowane kolekcje oraz ekskluzywne treści, które szczególnie koncentrują się na czarnych artystach, programistach i firmach. Od wyselekcjonowanych funkcji w App Store, Apple Music, w aplikacji Apple TV, w książkach Apple i podcastach Apple po nowe przewodniki turystyczne w Apple Maps, Apple Watch Black Unity Collection, Today at Apple Sessions i wiele więcej.

Oprócz tego klienci mogą spodziewać się Apple Watch 6 Black Unity oraz sportowej bransoletki Black Unity (od lutego m.in. w Sklepie Apple). Ponadto użytkownicy Apple Watch mogą wziąć udział w nowym Unity Activity Challenge i zdobyć tę specjalną nagrodę, zamykając swój pierścień ruchu na siedem dni z rzędu w lutym.

Krótko mówiąc: dzisiaj (prawdopodobnie około 19:00) ukażą się iOS 14.4 i watchOS 7.3. Zakładamy, że Apple wyda równolegle iPadOS 14.4, tvOS 14.4 i macOS Big Sur 11.2.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej