iOS 14.4, iPadOS 14.4, watchOS 7.3 i tvOS 14.4 Release Candidate

przez Eryk

Apple udostępnił do pobrania Release Candidate iOS 14.4, iPadOS 14.4, watchOS 7.3 i tvOS 14.4. Jest to prawdopodobnie ostatnią wersją przedpremierowa.

iOS 14.4, iPadOS 14.4, watchOS 7.3 i tvOS 14.4 Release Candidate

W tym celu wymagany jest odpowiedni profil beta.

Apple ulepszyła proces przekazywania między nowszymi modelami iPhone’a a HomePod mini (oba ze względu na układ U1). W wersji Beta 2 firma Apple zoptymalizowała ten proces.

W nadchodzącej aktualizacji będzie można sortować urządzenia Bluetooth w określone grupy, a aplikacja „Where is?” Wprowadza również nową funkcję umożliwiającą znajdowanie zgodnych obiektów za pomocą aplikacji „Where is?”. Firma Belkin jako pierwsza korzysta z tej innowacji. W celach testowych nowe menu w aplikacji „Gdzie jest?” Można już aktywować w systemie iOS 14.3. Ta innowacja stanowi podstawę dla Apple AirTags.

Jesteśmy teraz na końcu fazy beta. iOS 14.4 i iPadOS 14.4 zostaną prawdopodobnie udostępnione wszystkim w nadchodzącym tygodniu. Jeśli nie zostaną wykryte żadne poważne błędy.

Jednak nadal nie ma śladu RC do macOS Big Sur 11.2.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej