iOS 14.4 wprowadzi ostrzeżenie dotyczące nieoryginalnych aparatów iPhone’a

przez Eryk

Począwszy od iPhone’a 11, Apple dodał ostrzeżenie w iOS, które powiadamia użytkownika, jeśli urządzenie ma nieoryginalny wyświetlacz – który później został rozszerzony na wewnętrzne baterie od zewnętrznych dostawców. A teraz iOS 14.4 ostrzeże użytkowników, gdy zidentyfikuje nieoryginalne aparaty w iPhonie.

iOS 14.4 rozpozna oryginalność modułu aparatu

ios 14.4

Jak donosi MacRumors, druga wersja beta iOS 14.4 przynosi nowe powiadomienie, jeśli iPhone jest wyposażony w aparat, który nie pochodzi od Apple. Tresc Wiadomości :

„Unable to verify this iPhone has a genuine Apple camera.“

Znamy już podobne ostrzeżenie z innych komponentów, takich jak wyświetlacz. Dalsze szczegóły są nadal w toku. Ostrzeżenie Apple dotyczące wyświetlacza nie wpływa na możliwość korzystania z iPhone’a lub wyświetlacza, więc prawdopodobnie będzie to samo z ostrzeżeniem dotyczącym aparatu, ale okaże się, że.

Apple wyświetla również podobny komunikat dla nieoryginalnych baterii iPhone’a, co również nie ma wpływu na korzystanie z urządzenia, poza wyłączeniem funkcji baterii, która pokazuje maksymalną pozostałą pojemność baterii.

Komunikat, że jest to nieoryginalny aparat, prawdopodobnie skieruje użytkowników do przyszłego dokumentu wsparcia Apple, w którym podkreślono, jak ważne jest, aby naprawy iPhone’a były wykonywane przez autoryzowanych, przeszkolonych techników korzystających z oryginalnych części Apple.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej