iOS 14.4: wskazówki dotyczące nowych treningów

przez Eryk

W ostatnich latach Apple znacznie rozszerzył swoją ofertę opcji zdrowotnych i fitness. Pojawił się nie tylko nowy sprzęt, dotarły też do nas nowe usługi. Pod koniec ubiegłego roku Apple Fitness + został uruchomiony w kilku krajach (nie uwzględniono jeszcze Niemiec). Istnieją teraz przesłanki, że wkrótce rozpocznie się nowy trening marszu.

Time to Walk

Użytkownik Twittera @KhaosT dokonał interesującego odkrycia w aplikacji szkoleniowej w obecnej wersji beta iOS 14.4. Pojawiła się nowa pozycja menu o nazwie „Time to Walk”. Znamy już funkcję „Time to Stand” z Apple Watch. Wygląda na to, że teraz jest to uzupełniane zaproszeniem do wyjazdu. Obecnie nie jest jasne, czy ta innowacja jest zależna od abonamentu Fitness +, czy jest dostępna dla wszystkich użytkowników.

Dzięki nowej pozycji menu „Time to Walk” masz możliwość dodawania nowych treningów do Apple Watch. W opisie wyjaśniono, że „treningi czasu na spacer” są pobierane do Apple Watch, gdy Apple Watch jest podłączony do zasilacza sieciowego, a iPhone znajduje się w pobliżu. Ukończone treningi są automatycznie usuwane z Apple Watch. Ponadto 9to5Mac znalazł odpowiednie informacje na temat ćwiczeń z przewodnikiem audio dla Apple Watch w kodzie programu iOS 14.4 beta.

Obecnie nowej funkcji nie można używać pod iOS 14.4 w połączeniu z systemem watchOS 7.3. Apple prawdopodobnie musi aktywować nową funkcję.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej