iOS 14.5.1, iPadOS 14.5.1 i iOS 12.5.3 dostępne

przez Eryk

Apple kilka chwil temu udostępniło do pobrania iOS 14.5.1 oraz iPadOS 14.5.1 a także iOS 12.5.3 dla starszych modeli iPhone’ów i iPadów.

Dzięki temu użytkownicy iPhone’ów i iPadów mogą zainstalować nową aktualizację na swoich urządzeniach.

iOS 14.5.1, iPadOS 14.5.1 i iOS 12.5.3 dostępne

iOS 14.5.1, iPadOS 14.5.1 i iOS 12.5.3 dostępne

Minęło zaledwie kilka dni od momentu, gdy Apple udostępniło na własnych serwerach do pobrania finalną wersję iOS 14.5 i iPadOS 14.5. Aktualizacja przyniosła liczne innowacje i ulepszenia. Wydaje się jednak, że wkradło się kilka błędów.

Wydana właśnie aktualizacja X.5.1 wskazuje już, że jest to mała aktualizacja uzupełniająca. Nie należy oczekiwać nowych funkcji. Raczej, Apple koncentruje się na poprawkach i usuwaniu błędów.

Ta aktualizacja usuwa problem z mechanizmem App Tracking Transparency (ATT), który powodował, że użytkownicy, którzy wcześniej wyłączyli opcję „Zezwalaj aplikacjom na żądanie śledzenia” w Ustawieniach, nie mogli już otrzymywać żądań od aplikacji po ponownym włączeniu tej opcji. Ta aktualizacja zawiera również ważne aktualizacje zabezpieczeń i jest zalecana dla wszystkich użytkowników.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej