iOS 14.5 Beta 2: To jest nowe

przez Eryk

iOS 14.5 i iPadOS 14.5, druga wersję beta systemów, opiera się na obszernym zestawie funkcji wprowadzonym w pierwszych wersjach beta.

Zmiany w drugiej wersji beta mają mniejszą skalę niż to, co widzieliśmy w pierwszej wersji beta, ale wciąż są nowe dodatki, które warto podkreślić. Poniżej podsumowaliśmy zmiany, które zauważyliśmy w drugiej wersji beta:

  • Nowe emotikony, w tym płonące serce, połączone serce, kobieta z brodą, osoba z brodą, wydychająca twarz, twarz zakryta chmurami i twarz ze spiralnymi oczami
  • Wariacje odcieni skóry dla par, które się całują i dla par neutralnych płciowo z sercami (dwóch mężczyzn, dwie kobiety i pary złożone z kobiety i mężczyzny)
  • Aktualizacje niektórych istniejących emoji: słuchawki mają teraz wygląd AirPods Max, przeprojektowaną strzykawkę lub „ wspinaczkowe emotikony ” mają teraz kask

iOS 14.5 Beta 2: To jest nowe

Ale Siri i Apple Music również korzystają. Siri może teraz rozpocząć rozmowę grupową FaceTime z kilkoma kontaktami lub z całą grupą. Apple Music dodaje również udostępnianie tekstów, nową opcję udostępniania tekstów ulubionych piosenek za pośrednictwem Wiadomości, Facebooka i Instagram Stories.

Obecnie nie wiadomo, kiedy pojawi się ostateczna wersja iOS 14.5. Nie spodziewamy się premiery przed końcem marca. iOS 14.5 będzie prawdopodobnie ostatnią dużą aktualizacją iOS 14, zanim Apple prawdopodobnie zaprezentuje pierwszy podgląd iOS 15 w czerwcu. To samo dotyczy oczywiście iPadOS 15.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej