iOS 14.5 Beta 5 pokazuje oznaki o chipie A14X dla iPada Pro

przez Eryk

iOS 14.5 Beta 5 pokazuje oznaki o chipie A14X

Apple podobno pracuje nad nowym iPadem Pro, który będzie zawierał ulepszony układ „A14X”, a oznaki tego nadchodzącego układu zostały znalezione w piątej wersji beta iOS 14.5, która została wydana dziś.

iOS 14.5 Beta 5

Pogłoski o chipie A14X dla iPada Pro

Według 9to5Mac , wersja beta wspomina o GPU z chipa określanego jako „13G”, co nie odpowiada chipom używanym przez obecnie dostępne urządzenia z systemem iOS.

Poprzednie schematy nazewnictwa znalezione w iOS sugerują, że odniesieniem 13G jest A14X, wariant układu A14 Bionic używanego w urządzeniach iOS. MacRumors specjalista Steve Moser znaleźć bezpośrednie wzmianki o A14X GPU w wersji beta, jak również i tam są nowe nazwy kodowe, które prawdopodobnie dla niepublikowane iPadów: J517, J518, J522, J523 i.

9to5Mac twierdzi, że A14X jest oparty na T8103, nazwie kodowej chipa M1 używanego w komputerach Mac Apple-Silicon. Bloomberg na początku tego miesiąca powiedział, że chip A14X będzie „na równi” z „M1” pod względem szybkości.

Apple ma wypuścić nowe modele iPada Pro już w kwietniu. Plotki sugerują, że zaktualizowane tablety mogą mieć łączność Thunderbolt, ulepszoną technologię aparatu, mniej otworów głośnikowych i wyświetlacz mini-LED dla modelu 12,9 cala

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej