iOS 14.5 – Film pokazuje ponad 30 Innowacji

przez Eryk
0 komentarzy

iOS 14.5 pierwsza beta jest dostępna do pobrania od wczoraj. Jeśli myślisz, że odblokowanie iPhone’a za pomocą Apple Watch to jedyna nowa funkcja, to jesteś źle poinformowany. O dziwo, aktualizacja X.5 wprowadza wiele innowacji do aktualizacji w ciągu roku. Wideo osadzone poniżej daje wgląd w to, czego można się spodziewać po iOS 14.5.

YouTube video

iOS 14.5: Wideo pokazuje ponad 30 Innowacji

Lista innowacji, które iOS 14.5 ma w swoim bagażu, jest zadziwiająco długa. Oprócz możliwości odblokowania iPhone’a za pomocą Apple Watch.

Nowe funkcje obejmują globalną obsługę 5G Dual SIM, AirPlay 2 Streaming dla Apple Fitness +, App Tracking Transparency, nową opcję sortowania w aplikacji Reminder i obsługę  kontrolerów PS5 DualSense i Xbox Series, obsługa rodziny kart Apple Card, modyfikacje projektu w aplikacji Podcasty i wiele więcej.

Osadzone wideo pokazuje, czego się spodziewać po nadchodzącej aktualizacji iOS 14.5.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej