iOS 14.5, iPadOS 14.5, watchOS 7.4, macOS 11.3 i tvOS 14.5 Beta 4 do pobrania

przez Eryk

iOS 14.5, iPadOS 14.5, watchOS 7.4, macOS 11.3 i tvOS 14.5 Beta 4 do pobrania

ios

iOS 14.5 i iPadOS 14.5, zostalo wypuszczone kilka minut temu do pobrania. Daje to zarejestrowanym programistom możliwość zmierzenia się z nową wersją beta nadchodzącego X.5.

Trwa to w czasie i powoli, ale z pewnością zbliżamy się do końcowej fazy rozwoju iOS 14.5 i iPadOS 14.5. Podkreślaliśmy już kilka razy w innym miejscu, że iOS 14.5 i iPadOS 14.5 to stosunkowo duże aktualizacje i oferują wszelkiego rodzaju innowacje do aktualizacji w ciągu roku.

Beta 1 i Beta 2 obejmują między innymi możliwość odblokowania iPhone’a za pomocą Apple Watch podczas noszenia maski, nową przezroczystość śledzenia aplikacji, globalną obsługę dwóch kart SIM 5G, obsługę najnowszych kontrolerów Xbox i PlayStation, nowe emoji, zgłaszanie wypadków, fotoradarów i zagrożeń w Apple Maps, a także ulepszenia w Bezpiecznym przeglądaniu, ale Siri i Apple Music również odnoszą korzyści. Siri może teraz rozpocząć rozmowę grupową FaceTime z kilkoma kontaktami lub z całą grupą. Apple Music dodaje także udostępnianie tekstów, nową opcję udostępniania tekstów ulubionych piosenek za pośrednictwem Wiadomości, Facebooka i Instagram Stories. Istnieją również odniesienia do zestawu baterii MagSafe do iPhone’a 12 (Pro).

Ostateczna wersja nie powinna zająć zbyt wiele czasu. Obecnie spodziewamy się wydania na przełomie marca i kwietnia.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej