iOS 14.5 pozwala użytkownikom odbierać połączenia za pomocą Siri podczas korzystania ze słuchawek

przez Eryk

iOS 14.5 nadchodzi w przyszłym tygodniu dla wszystkich, a Apple dziś udostępnił kompilację RC deweloperom i użytkownikom publicznej bety. Podczas gdy wersje beta przyniosły już kilka nowych funkcji, ostateczne wydanie umożliwia również nową opcję odbierania połączeń za pomocą Siri podczas korzystania ze słuchawek.

iOS 14.5

iOS 14.5 pozwala użytkownikom odbierać połączenia za pomocą Siri podczas korzystania ze słuchawek

Jak znaleźć w ustawieniach Siri w iOS 14.5 RC, użytkownicy mogą teraz odbierać połączenia za pomocą wirtualnego asystenta bez konieczności naciskania czegokolwiek. Opcja jest częścią funkcji Announce Calls with Siri, która pozwala użytkownikom usłyszeć nazwę tego, kto dzwoni podczas korzystania ze słuchawek.

Jednak oprócz mówienia nazwy rozmówcy, Siri teraz rozumie polecenia, aby odebrać połączenie, tak jak to było już możliwe z wiadomości tekstowych. Nie ma potrzeby, aby powiedzieć „Hej Siri,” wystarczy powiedzieć „odpowiedź” lub „odrzucenie”.

Nową opcję można znaleźć w Ustawieniach > Telefon > Ogłaszaj połączenia. iOS 14.5 będzie dostępny publicznie na początku przyszłego tygodnia.

via 9to5mac

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej